قوانین و مقررات

تمامی کاربرانی که قصد استفاده از خدمات این سامانه جستجوگر را دارند، میبایست مفاد این توافق ‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا استفاده و خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط و ضوابط قوانین و مقررات مربوطه است.


  • تمامي كالاها و خدمات اين وب سایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي سامانه جستجوگر 724بلیط تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
  • خدمات و محتوای عرضه شده این سامانه با نام تجاری 724بلیط با آدرس اینترنتی 724belit.ir جهت استفاده‌ انحصاری در این وب‌سایت می باشد. هر گونه کپی برداری از محتوای انحصاری این سامانه و سوءاستفاده از نام، اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی کپی و سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب‌سایت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مدیریت وب‌سایت میسر می شود.
  • کاربر متعهد می‌شود در هنگام استفاده از خدمات سایت با دقت به توضیحات و متن های مندرج در تمامی مراحل در این سایت که برای راهنمایی کاربران درج گردیده و همچنین سایت انتقال داده شده توسط این سامانه ، توجه نماید و آنان را بطور کامل مطالعه و مطابق با آن اقدام نماید.
  • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند و در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده‌ی شخص کاربر خواهد بود.
  • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت 724بلیط اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
  • کاربر متعهد می‌شود نام و آدرس اینترنتی و اطلاعات تماس و شماره همراه پشتیبانی آژانسی را که از طریق این سامانه به سایت آن آژانس انتقال داده میشود و در سایت آن اقدام به خرید مینماید را یاداشت نماید و همراه خود و در دسترس داشته باشد و در صورت لزوم مراتب بلیت خریداری شده را از آژانس صادر کننده و فروشنده بلیت و در موارد اضطراری با برقراری تماس با شماره پشتیبانی آن آژانس اقدام نماید.
  • سامانه جستجوگر 724بلیط با آدرس اینترنتی 724belit.ir صرفاً به جستوجوی اینترنتی بلیت هواپیما می‌پردازد و پس از انتخاب پرواز توسط کاربران، آنان را به سایت رزرواسیون و فروش اینترنتی آژانس هواپیمایی فروشنده بلیت انتقال میدهد و کاربران در سایت آن آژانس هواپیمایی خرید خود را انجام میدهند و تمامی مسئولیت بلیت خریداری شده به عهده آژانس صادر کننده و فروشنده بلیت میباشد و سایت 724belit.ir در قبال شرایط استرداد، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
  • هرگونه سوء استفاده از نام 724بلیط، سایت اینترنتی 724belit.ir ، مکاتبه از طرف این سامانه و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
  • باشگاه مشتریان 724بلیط اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه میداند و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
  • شرکت های خدمات مسافرتی که اصطلاحاً آژانس نامیده میشوند متعهد میباشند خدمات مطلوب و با کیفیت به مسافرانی که به واسطه انتقال از این سامانه به سایت آن آژانس خرید بلیت، تورهای مسافرتی، رزرو هتل و دیگر خدمات مسافرتی انجام داده اند، ارائه نمایند و در تمام شرایط تکریم و احترام به مسافران و کاربران این سامانه و رسیدگی به درخواست های آنان مطابق با موازین قوانین مراجع قانونی ذی‌صلاح ، سازمان هواپیمایی کشور، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، اقدام نمایند.